NEDEN GAZİ İHTİSAS
Çünkü ,

Özgüvenli, ayakları üzerinde durabilen bireylerin yetişmesine katkıda bulunuyor.

Gençlerin gelecekte iletişime açık, sağlıklı düşünen, kendine ve hayatına bilinçle yön verebilen, doğru kararlar alan, kendini ifade edebilen bireyler olarak hayatlarına devam etmesine yardımcı oluyor.

Gençlerin, yeteneklerini, özelliklerini, karakter ve kişilik davranışlarının detaylarını fark ediyor.

Liderlik, bir organizasyonun içinde başkaları ile ortak çalışabilme, iş bölümü, sosyal davranışlarında sağlıklı hareket edebilme, insanlarla doğru ilişkiler kurabilme, bireysel ve yaşamsal sorumlulukları edinme gibi bazı özelliklerinin ön plana çıkmasına yardımcı oluyor.

Gençlere, onlar için özel olarak hazırlanmış, planlanmış eğlenceler sunuyor. Bu eğlencelerle gençlere ve çocuklara, şehir hayatının getirdiği bilgisayar, cep telefonu, televizyon gibi teknolojilerden uzak, gerçek hayatla karşı karşıya kalacakları yeni maceralar vaat ediyor.

Gençlerin, sporla iç içe olmalarını sağlıyor. Sporun kazandıracağı bedensel ve ruhsal gelişimi hayatlarında faydalı şekilde kullanabilecekleri fırsatlar sunuyor.

Ayrıca onların yetenekleri doğrultusundaki spor alanında profesyonelleşmeleri için gerekli imkanları yaratıyor.

Gençlerin sosyal ve fiziksel gelişimi için güvenilebilecek bir organizasyon ve yapı vaat ediyor.

Kamplarda uyguladığı yöntemlerle gençlerin geleceğin yöneticileri ve liderleri olma yolundaki yolculuklarında daha hızlı adım atmalarını destekliyor.

Gençlere farklı spor dallarında ve alternatif destinasyonlarda yeni maceralar ve keşifler sunuyor.

Uluslararası etkinliklerle gençlere yeni dostlukların ve farklı kültürlerin kapılarını aralıyor.