Sıkça Sorulan Sorular

Yüzme kursları nasıl organize edilir ?
8 derslik paket olarak uygulanmaktadır. Ders süresi sekiz antrenman ve hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır. Yüzme çalışmaları ve 8 – 10 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır.

Yüzme Kursu Kaydı İçin Ne Yapmalıyım ?
Kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. Grup dolduğu takdirde istediğiniz tarihte yüzme kurslarımıza başlamak için ders öncesi gelerek havuzu ve dersleri izleyerek kararınızı verip kayıt yaptırabilirsiniz.

Kursa Başlamak İçin tahlil Şart mı?
Evet kursa başlamak yada havuza girmek için tahlil yaptırmalısınız. Yetişkinler için; Tam kan tahlili ( Hemogram )| Tam idrar tahlili| Hepatit (B) testi| EKG | Sağlık raporu. Çocuklar için aşı kartı fotokopisi yeterlidir.

Gelmediğim Yüzme Dersi Telafisi Var mı?
Doktordan alınan rapor yok ise yada havuz içerisinde yarış, temizlik yada tadilattan kaynaklanan işletme sebepli zorunlu iptal yok ise derslere katılma zorunluluğu gerekmektedir. Aksi durumda girilmeyen derslerin telafisi yapılmaz! Ancak kadınların regl dönemlerinden kaynaklı 1 telafi yapılmaktadır. Özel Yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.

Havuz Hijyeni Nasıl Sağlanıyor?
Ankara Spor Eğitim Merkezi kurumunun çalışma yaptığı havuzların su tahlilleri düzenli olarak yapılarak onay verilmektedir. Havuzların su tahlili, Ph ve Klor seviyeleri her gün ölçülerek havuz girişinde ki panoya yazılmaktadır.

Fiyatlar ve Ücretler Nasıl Ödeniyor?
Demo ders yapılmamaktadır. Ödeme nakit hesap numaralarına havale / Eft olarak veya Kart ile ödeme yapıabilir.