Yüzme Kursu yada bire bir Özel Yüzme Dersi almak için gidebileceğiniz en güvenilir kurumdur. Deneyim ve tecrübesi ile çok başarılı sporcular yetiştiren  Gazi İhtisas Kulübü en bilindik kulüp olma özelliğini taşımaktadır. Yüzme bilmeyen kursiyerler için çalışma yapılan havuzlar dikkatle seçilmekte sağlık ve hijyene önem verilerek titizlikle takip edilmektedir.

 

Gazi ihtisas Spor Kulübü olarak  kaliteli ve güvenilir eğitim için antrenör seçimini spor akademisi mezunu yada  yüzme antrenörlük belgesi olan kişilerden oluşmaktadır. Yetişkin  yada çocukların yüzme derslerinde aradığınız tüm özellikleri ve tecrübeyi Gazi İhtisas Spor Kulübü’nde bulabilirsiniz.

 

Yüzme Kursu GÜZEL YÜZMEK VE SAĞLIKLI KALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

*Özel yüzme dersi ile güzel yüzebilirsiniz,
*Hızlı yüzmek için teknik yüzme eğitimi almalısınız,
*Sağlıklı yaşamak ve terapi olmak için yüzme dersi almalısınız,
*Psikolojinizi düzeltmek ve rahatlatmak için yüzme yapın,
*Suya düzgün atlamak yada güzel dalış yapmak için ders alın,
*Kilo vermek ve fit kalmak en kolay yüzme ile olur,
*Kaliteli yaşamak için yüzme sporu yapın,
*Omur iliği eğriliği gibi skalyoz hastalığından kurtulmanın yolu yüzmeden başlar

Yüzme Kursu SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüzme kursları nasıl organize edilir ?
8 derslik paket olarak uygulanmaktadır. Ders süresi sekiz antrenman ve hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır. Yüzme çalışmaları ve 8 – 10 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır.

Yüzme Kursu Kaydı İçin Ne Yapmalıyım ?
Kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. Grup dolduğu takdirde istediğiniz tarihte yüzme kurslarımıza başlamak için ders öncesi gelerek havuzu ve dersleri izleyerek kararınızı verip kayıt yaptırabilirsiniz.

Kursa Başlamak İçin tahlil Şart mı?
Evet kursa başlamak yada havuza girmek için tahlil yaptırmalısınız. Yetişkinler için; Tam kan tahlili ( Hemogram )| Tam idrar tahlili| Hepatit (B) testi| EKG | Sağlık raporu.
Çocuklar için aşı kartı fotokopisi yeterlidir.

Gelmediğim Yüzme Dersi Telafisi Var mı?

Doktordan alınan rapor yok ise yada havuz içerisinde yarış, temizlik yada tadilattan kaynaklanan işletme sebepli zorunlu iptal yok ise derslere katılma zorunluluğu gerekmektedir. Aksi durumda girilmeyen derslerin telafisi yapılmaz! Ancak kadınların regl dönemlerinden kaynaklı 1 telafi yapılmaktadır.
Özel Yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.

Havuz Hijyeni Nasıl Sağlanıyor?

Gazi İhtisas kurumunun çalışma yaptığı havuzların su tahlilleri düzenli olarak yapılarak onay verilmektedir. Havuzların su tahlili, Ph ve Klor seviyeleri her gün ölçülerek havuz girişinde ki panoya yazılmaktadır.

Fiyatlar ve Ücretler Nasıl Ödeniyor?

Demo ders yapılmamaktadır.
Ödeme nakit hesap numaralarına havale / Eft olarak veya Kart ile ödeme yapıabilir.